Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Aktivní pěna Gyeon Q2M Foam - 1000 ml

1 hodnocení
449 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Aktivní pěna vhodná pro všechny typy povrchů, očistí hrubou špínu a udělá ruční mytí šetrnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní pěna Gyeon Q2M Foam - 1000 ml

Aktivní pěna vhodná pro všechny typy povrchů a pro údržbu vozů ošetřených křemičitými nanopovlaky. Nová receptura roku 2021 zaručuje oproti původní variantě mnohem delší výdrž a zvýšenou efektivitu.

Předmývání, zejména u vozidel, kde byla provedena korekce barev, je velmi důležité pro zachování co nejlepšího vizuálního efektu. Q²M Foam zajišťuje vysoce účinný první krok v procesu čištění, protože pomáhá snižovat množství nečistot, které je třeba odstranit při mytí s rukavicí a šamponem.

Před použitím nařeďte Q2M Foam vodou. V závislosti na tom, jak je vaše auto špinavé, můžete jej ředit od 1: 5 do 1:15. Nikdy nepracujte na přímém slunci - nenechte produkt zaschnout na povrchu. Nechte ho působit alespoň 1 minutu a opláchněte tlakovou myčkou.

Doporučená spotřeba: 50 ml / vůz
Bezpečný pro nanesené ochrany a všechny povrchy na vozidlech

Q²M Foam poskytuje možnost bezdotykového mytí i v domácím prostředí. Rozpouští špínu a nečistoty z vozovky. Nejen že je naprosto bezpečná pro vaše ochrany, ale i pro veškeré povrchy, jako jsou leštěné části nebo vnější plasty.

Silná pěna je jednou z hlavních výhod vysoce kvalitních produktů. Q²M Foam vytváří velmi silnou a hlubokou pěnu, která se lepí na špinavé plochy a tím rozpouští nečistoty a špínu. Pěna by měla být před jejím zaschnutím omyta tlakovou myčkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: