Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Odstraňovač hmyzu a špíny Auto Finesse Citrus Power Bug&Grime Remover 500 ml - pH neutrální

9 hodnocení
299 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Lehce a šetrně odstraní nečistoty a lepkavé zbytky hmyzu z povrchu vašeho auta, aniž by poškodil vosk nebo ochranný sealant. Taktéž je šetrný k lakům, gumám a plastům. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač hmyzu a špíny Auto Finesse Citrus Power Bug&Grime Remover 500 ml - pH neutrální

Čistící prostředek s pH neutrální formulací, který účinně odstraňuje zbytky hmyzu a nečistot, aniž by ovlivnil vosky a nanopovlaky na povrchu.

Jemný a pH neutrální čistič vám umožní odstranit špínu a hmyz bez potřeby intenzivního tření, čímž chrání voskovou či nano vrstvu. Bezpečný pro použití na laku, skle, plastech a dalších površích. Auto Finesse Citrus Power je ideální pro péči o ošetřené vozidlo, zvláště tam, kde klasický autošampón nestačí. Jeho vysoká efektivita ho činí vhodným i pro čištění motorového prostoru, odstranění mastnoty a obnovení voskové ochrany. Skvělý také pro odstranění soli po zimě.

Stejně jako všechny produkty od Auto Finesse, Citrus Power je profesionální produkt navržený pro pokročilé detailery. Díky své efektivitě a snadné aplikaci dosáhne skvělých výsledků jak zkušený, tak začínající uživatel.

 

Postup při aplikaci:
1) Naneste rozprachem na povrch a ponechte 2 minuty působit
2) V místech kde je usazená špína můžete pomoci přípravku jemným štětcem
3) Opláchněte proudem vody

Poznámka:

Citrus Power, jako pH neutrální produkt, není tak agresivní jako silné alkalické čističe. Tato vlastnost mu umožňuje zachovat šetrnost vůči voskům, sealantům a je vhodný i pro použití na chromových a leštěných dílech. V případě neošetřeného vozidla může být nutné postup opakovat, nebo využít efektivní jemné štětce.

Pro vozy s aplikovaným voskem, keramickou ochranou či sealantem je vhodné zvážit také použití Auto Finesse Dynamite. Tento produkt je ideální zejména pro situace, kdy je potřeba odstranit hmyz a nečistoty bez rizika oslabení ochranné vrstvy. Dynamite je schopen účinně odlepit znečištění a zároveň obnovit funkčnost již existující ochrany. Jeho schopnost hloubkového čištění umožňuje i obnovení hydrofobických vlastností i u ochran, které mohou být zdánlivě nefunkční.

TIP: Exkluzivní produkt pro bezkontaktní mytí ošetřených vozů s nulovým rizikem oslabení ochranných vrstev a poškrábání.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: