Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Bundle Box - Gyeon Q2M Interior Set

Doporučujeme
2 hodnocení
1 219 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro dokonale čistý interiér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bundle Box - Gyeon Q2M Interior Set

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro dokonale čistý interiér.

Bundle box krom standardních přípravků obsahuje i 80 ml balení bonusového produktu. V případě Q2M Interior Set tak naleznete v balení i 80 ml Gyeon Q2M Bathe+, díky kterému dokonale umyjete a základně ošetříte exteriér automobilu.

Gyeon Q2M Interior Set - Bundle Box obsahuje

  1. Gyeon Q2M VinylCleaner 500 ml
  2. Gyeon Q2M InteriorDetailer 500 ml
  3. 3x Gyeon Q2M BaldWipe 40x40 cm
  4. Gyeon Q2M Bathe+ 80 ml

Specifikace sady autokosmetiky Gyeon Q2M Interior Set - Bundle Box

Gyeon Q2M VinylCleaner 500 ml je čistič plastů pro každodenní použití, zanechává přirozený, matný povrch s lehkými antistatickými vlastnostmi. Q²M VinylCleaner je jemný přípravek pro pravidelnou údržbu. Nazbarvuje nebo nezpůsobuje vyblednutí jakékoliv materiálu používaného v interiéru automobilů. Odstraňuje prach a lehké nečistoty, nezanechává žádné zbytky a připravuje povrch pro Q²M Preserve. Q²M VinylCleaner má lehké antistatické vlastnosti, což z něj činí skvělý každodenní produkt pro interiér Vašeho vozu.

Gyeon Q2M InteriorDetailer 500 ml je silné hygienicky působící detailer interiéru pro odstraňování denních nečistot. V dnešní době má čistota Vašeh okolí zcela nový význam a může rozhodovat o zdraví Vás a Vašich blízkých. Q²M InteriorDetailer má vzorec na bázi alkoholu (60%), který odstraňuje většinu organických nečistot z jakéhokoli povrchu. Q²M InteriorDetailer nenahrazuje Q²M VinylCleaner nebo Q²M LeatherCleaner, ale doplňuje je.

Gyeon Q2M BaldWipe 40x40 cm je jemná mikrovláknová utěrka s krátkým chlupem. Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q²M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q2M Bathe+ 80 ml je revoluční autošampon, který v jednom kroku umyje a dodá laku kvalitní ochranu na bázi křemíku. Q²M Bathe+ je první šampon s neutrálním pH, obsahující SiO₂. I rychlé mytí zanechává silnou hydrofobní vrstvu, která odpuzuje vodu, nečistoty a tím odkládá potřebu dalšího mytí. Samotné mytí je skutečnou radostí. Šampon je velmi kluzký a má vůni charakteristickou pro celou řadu Gyeon. Ideální pro bezpečné mytí vozu s minimálními riziky poškození.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: