Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Bundle Box - Gyeon Q2M PPF Set

Doporučujeme
Neohodnoceno
2 029 Kč –6 %
sada na myti ppf folie gyeon q2m ppf set bundle box
2 029 Kč –6 % 1 899 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro mytí a ošetření laku automobilu ochráněného PPF folií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bundle Box - Gyeon Q2M PPF Set

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro mytí a ošetření laku automobilu ochráněného PPF folií.

Bundle box krom standardních přípravků obsahuje i 80 ml balení bonusového produktu. V případě Q2M PPF Set tak naleznete v balení i 80 ml Gyeon Q2M WetCoat, díky kterému můžete dosáhnout luxusní hydrofobity částí automobilu neochráněných PPF folií.

Gyeon Q2M PPF Set - Bundle Box obsahuje

  1. Gyeon Q2M PPF Wash 400 ml
  2. Gyeon Q2M PPF Maintain 400 ml
  3. Gyeon Q2M WashPad
  4. Gyeon Q2M SilkDryer 70x90 cm
  5. Gyeon Q2M WetCoat 80 ml

Specifikace sady autokosmetiky Gyeon Q2M PPF Set - Bundle Box

Gyeon Q2M PPF Wash 400 ml je koncentrovaný, dekontaminační pH neutrální šampon navržený pro mytí zejména PPF folií. Q2M PPF Wash je dekontaminační šampon schopný rozpustit značné množství polétavé rzi z jakékoliv PPF folie a laku bez nutnosti užití claye. Q2M PPF Wash lze navíc bez obav použít i na jakýchkoliv typech kol, ať už lakovaných, nebo jen leštěných. Ačkoliv je PPF Wash priritně vyvinut pro mytí a dekontaminaci PPF folií, je bezpečný i pro všechny ostatní povrchy. Jeho vzorec umožňuje bezpečné mytí s dobou lubrikací na všech ať už ošetřených, nebo neošetřených částech automobilů. Q2M PPF Wash je tzv produkt 3 v 1. Čistí, dekontaminuje a zároveň obnovuje vlastnosti Vaší PPF či vinylové folie. Lze jej použít jako tradiční šampon, nebo i jako aktivní pěnu s nanešením skrz napěnovač.

Gyeon Q2M PPF Maintain 400 ml je ochranný sealant na bázi SiO2 pro PPF folie zvyšující hydrofobitu a samočistící schopnosti. Dokonalá údržba PPF folií. Q2M PPF Maintain je vyvinut pro údržbu jakékoliv PPF folie (matné i lesklé). Může být aplikován jak na suchý, tak i mokrý povrch. Po aplikaci se zvýší lesk, prodlužuje se životnost coatingu na ochranné folii, usnadňuje následné mytí a odstranění šmouh. Q2M PPF Maintain lze použít i na vinylové folie.

Gyeon Q2M WashPad je oboustranná mycí rukavice z 2 druhů mikrovláken. Skvělé chemikálie nejsou nic bez správných nástrojů! Spolu s vysoce účinným Q²M RestartWash uvádíme na trh odpovídající mycí polštářek. Jedná se o oboustranný mycí polštářek pro bezpečné a efektivní mytí. Dva typy speciálně vybraných vláken, dlouhé i krátké, zajišťují bezpečné odstranění nečistot a dodatečnou čisticí sílu na původně vyčištěném panelu. Design Q²M WashPad vám umožní kompletní odstranění špíny a nečistot díky kombinaci vláken. První strana s dlouhým vláknem pro zachycení povrchové kontaminace přímo do vlákna a druhá strana s krátkosrstým povrchem pro bezpečné odstranění zbývající nečistoty. Ani barevné schéma není náhodné. Poskytuje vizuální potvrzení, že povrch je zářivě čistý. Výrobek je dodáván v jedné velikosti a lze jej použít jako houbu nebo rukavici.

Gyeon Q2M SilkDryer 90x70 cm je inovativní sušící ručník z hedvábně hladkých, extrémně absorpčních mikrovláken. Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q²M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q2M WetCoat 80 ml je revoluční sealant ve spreji na bázi SiO2, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut. Q²M WetCoat je okamžitý, brilantně snadno použitelný hydrofobní povlak. Je připraven k použití, což přináší vynikající výsledky v jednoduchém a rychlém procesu nastříkat a opláchnout. Navzdory snadnému použití poskytuje Q²M WetCoat dlouhou chemickou odolnost. Používejte Q²M WetCoat pouze na mokrém a chladném povrchu. Výrobek nikdy nepoužívejte na přímém slunci. Pokud chcete výrobek používat v teplém nebo horkém klimatu, pracujte po sekcích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: