Bundle Box - Gyeon Q2M Wash Set

Doporučujeme
Neohodnoceno
1 619 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro mytí a ošetření laku automobilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bundle Box - Gyeon Q2M Wash Set

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro mytí a ošetření laku automobilu.

Bundle box krom standardních přípravků obsahuje i 80 ml balení bonusového produktu. V případě Q2M Wash Set tak naleznete v balení i 80 ml Gyeon Q2M Quickdetailer, díky kterému dosáhnete luxusního finiše v rámci procesu mytí.

Gyeon Q2M Wash Set - Bundle Box obsahuje

  1. Gyeon Q2M Bathe 400 ml
  2. Gyeon Q2M WetCoat 500 ml
  3. Gyeon Q2M WashPad
  4. Gyeon Q2M SilkDryer 70x90 cm
  5. Gyeon Q2M QuickDetailer 80 ml

Specifikace sady autokosmetiky Gyeon Q2M Wash Set - Bundle Box

Gyeon Q2M Bathe 400 ml je koncentrovaný pH neutrální šampon navržený pro údržbu zejména křemičitých povlaků. Stejně jako ostatní produkty v sortiment tohoto výrobceu je i Q²M Bathe skvěle efektivní díky vysoce koncentrovanému složení. Hustý gel je přirozeně rozpustný ve vodě, vyzařuje velmi příjemnou vůni, připomínající Q²M Cure a produkující dlouhotrvající pěnu.Ideální pro bezpečné mytí vozu s minimálními riziky poškození. Tradiční, neutrální pH šampon je ideální volbou pro každodenní údržbu každého vozidla. Hustá pěna a šetrné čištění umožňují použití i na vozech pokrytých tradičním přírodním voskem.

Gyeon Q2M WetCoat 500 ml je revoluční sealant ve spreji na bázi SiO2, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut. Q²M WetCoat je okamžitý, brilantně snadno použitelný hydrofobní povlak. Je připraven k použití, což přináší vynikající výsledky v jednoduchém a rychlém procesu nastříkat a opláchnout. Navzdory snadnému použití poskytuje Q²M WetCoat dlouhou chemickou odolnost. Používejte Q²M WetCoat pouze na mokrém a chladném povrchu. Výrobek nikdy nepoužívejte na přímém slunci. Pokud chcete výrobek používat v teplém nebo horkém klimatu, pracujte po sekcích.

Gyeon Q2M WashPad je oboustranná mycí rukavice z 2 druhů mikrovláken. Skvělé chemikálie nejsou nic bez správných nástrojů! Spolu s vysoce účinným Q²M RestartWash uvádíme na trh odpovídající mycí polštářek. Jedná se o oboustranný mycí polštářek pro bezpečné a efektivní mytí. Dva typy speciálně vybraných vláken, dlouhé i krátké, zajišťují bezpečné odstranění nečistot a dodatečnou čisticí sílu na původně vyčištěném panelu. Design Q²M WashPad vám umožní kompletní odstranění špíny a nečistot díky kombinaci vláken. První strana s dlouhým vláknem pro zachycení povrchové kontaminace přímo do vlákna a druhá strana s krátkosrstým povrchem pro bezpečné odstranění zbývající nečistoty. Ani barevné schéma není náhodné. Poskytuje vizuální potvrzení, že povrch je zářivě čistý. Výrobek je dodáván v jedné velikosti a lze jej použít jako houbu nebo rukavici.

Gyeon Q2M SilkDryer 90x70 cm je inovativní sušící ručník z hedvábně hladkých, extrémně absorpčních mikrovláken. Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q²M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q2M QuickDetailer 80 ml je skvělý neutrální detailer vhodný pro použití jak na keramických ochranách, tak i na tradičních voscích či sealantech. Q²M QuickDetailer je odpovědí na potřeby všech uživatelů, kteří hledají nejvšestrannější denní produkt s denní údržbě. Zvyšuje lesk, lehce odstraňuje skvrny po mytí, či šmouhy, zbytky mastnot či otisky prstů. Q2M QuickDetailer je naprosto bezpečný pro použití na keramických ochranách nebo i na tradičních voscích. Rychlé a snadné vylepšení lesku na všech lakovaných plochách vašeho vozidla. Stačí nastříkat a setřít. Q²M QuickDetailer odstraní šmouhy a skvrny a zanechá lesklý a hladký povrch. Je to zdaleka nejjednodušší způsob, jak vylepšit vzhled vašeho vozu téměř bez náročnosti na čas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: