Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Bundle Box - Gyeon Q2M Wheel Set

Doporučujeme
Neohodnoceno
1 359 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro dokonale čistá kola a pneumatiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bundle Box - Gyeon Q2M Wheel Set

Sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro dokonale čistá kola a pneumatiky.

Bundle box krom standardních přípravků obsahuje i 80 ml balení bonusového produktu. V případě Q2M Wheel Set tak naleznete v balení i 80 ml Gyeon Q2M TireCleaner, díky kterému dokonale připravíte pneumatiky pro následnou impregnaci.

Gyeon Q2M Wheel Set - Bundle Box obsahuje

  1. Gyeon Q2M Iron WheelCleaner 500 ml
  2. Gyeon Q2M Tire Express 400 ml
  3. Gyeon Q2M Wheel Mitt
  4. Gyeon Q2M Tire Applicator Small
  5. Gyeon Q2M TireCleaner 80 ml

Specifikace sady autokosmetiky Gyeon Q2M Wheel Set - Bundle Box

Gyeon Q2M Iron WheelCleaner 500 ml je vysoce účinný, rychle reagující čistič ALU kol a brzdových třmenů, založený na ironovém základu. Q2M Iron WheelCleaner byl vyvinut pro opravdu silnou čistící schopnost, který si hravě pradí i s zapečeným brzdovým prachem. Využijte rutinu mytí kol na maximum. Q2M Iron WheelCleaner má gelovou konzistenci, extrémně dobře přilne k povrchu a uvolňuje a rozpouští částice nečistot. Název „IRON“ ve svém názvu znamená velkou schopnost odstraňovat železné usazeniny, aniž by došlo ke ztrátě typického charakteru čističe kol.

Gyeon Q2M Tire Express 400 ml je efektivní impregnace pneumatik a pryže s vynikající trvanlivostí. Q²M Tire Express je dokonalý denní impregnace na pneumatiky a gumu, která nabízí fantastický vzhled a jednoduchou aplikaci. Obnoví vzhled pneumatiky a gumy v „továrně čerstvý“ a udržuje ji po dobu set kilometrů. Neexistuje snadnější způsob, jak obnovit vzhled pneumatik vašeho vozidla. Díky jednoduché a přímočaré aplikaci je Q²M Tire Express perfektní denní sealant.

Gyeon Q2M Tire Applicator Small je základní dvouvrstvý pěnový aplikátor na pneumatiky. Dvouvrstvý profilovaný aplikátor pro rovnoměrné nanesení impregnace na pneumatiky. Díky zakřivenému tvaru a pěně s vysokou hustotou se aplikace impregnace na pneumatiky stává hračkou! Pomáhá rovnoměrněji nanést jakoukoliv ochranu či vyživení pneumatik.

Gyeon Q2M Wheel Mitt je speciální šetrná mycí rukavice z mikrovlákna vhodná pro mytí všech typů ALU kol. Q²M Wheel Mitt je ergonomická rukavice určená k rychlému a efektivnímu čištění ráfků. Díky svým měkkým vláknům odstraňuje špínu, aniž by došlo k poškození povrchové úpravy. Vyrobena z vysoce kvalitních jihokorejských vláken. Rychle se stane „nezbytným“ nástrojem pro hobby uživatelé a profesionály. Dodává se v jedné velikosti a tvaru.

Gyeon Q2M TireCleaner 80 ml je vysoce účinný čistič pneumatik a pryže. Specializovaný a vysoce účinný čistič pneumatik a gumy. Snadno odstraňuje staré impregnace a hlubokou kontaminaci. Q²M TireCleaner je bezpečný pro všechny typy pneumatik, včetně klasických s bílými bočnicemi. Dokonalé řešení pro čištění pneumatik a gumy. Q²M TireCleaner je schopen odstranit staré impregnace a nahromaděné nečistoty i mimo konstrukci pneumatiky. Připravuje povrch pro jakýkoliv kvalitní sealant.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: