Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Sada clay barů CarPro 3 Clays

Novinka
Neohodnoceno
599 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Sada čistících clay hmot pro dekontaminaci laku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada clay barů CarPro 3 Clays

Sada čistících clay hmot pro dekontaminaci laku - ultra jemná, jemná a střední.

Tato cenově atraktivní a praktická sada obsahuje 3 clay hmoty - ultra jemnou, jemnou a střední, každou o hmotnosti 100 g. Clay hmota z laku mechanicky odstraňuje polétavou rez, zbytky asfaltu, oxidaci a další akumulované nečistoty, které zůstávají i po umytí a způsobují hrubost a ztrátu lesku. Clay hmota je schopna odstranit i přestřiky po lakování.

Po dekontaminaci je lak zbaven cizorodých těles, je krásně hladký a připravený k leštění či voskování. Clay hmota je vhodná nejen na lak, ale i na kola, sklo, chrom. Mechanická dekontaminace je ideální jako další krok po chemické dekontaminaci (CarPro IronXCarPro TarX).

Jednotlivé verze se liší poměrem účinnost / šetrnost k laku a umožňují vám zvolit optimální clay hmotu pro každou situaci

1) Ultra jemná - Používá se pro pravidelnou dekontaminaci, pokud lak nebude následně strojně leštěn. Ultra jemné složení je určeno pro citlivé, měkčí laky.
2) Jemná - Používá se pro pravidelnou dekontaminaci, pokud lak nebude následně strojně leštěn. Tato verze je vhodná pro kvalitní tvrdé laky a má větší účinnost než ultra jemná.
3) Střední - Ideální pro účinné vyčištění laku před strojním leštěním. Účinnější složení zaručuje efektivnější práci.

Postup při práci s CarPro 3 Clays

  1. Připravte si do rozprašovače vhodný lubrikant určený pro clay hmotu. Nepoužívejte saponáty - ty clay hmotu poškozují a snižují její životnost.
  2. Vůz důkladně umyjte. Není však potřeba sušit.
  3. Oddělte 1/2 až 1/3 clay hmoty, prohněťte ji či zahřejte v dlani, aby byla vláčná.
  4. Nyní postupujte po malých částech:
  5. Čištěnou plochu dostatečně zvlhčete lubrikantem.
  6. Clay hmotou lehce přejíždějte rovnoběžnými taky po laku, aniž byste vyvíjeli jakýkoliv tlak. Zpočátku ucítíte, jak hmota po laku drhne - to jak odstraňuje nečistoty. Pokračujte tak dlouho, dokud nebude hmota po laku klouzat úplně hladce.
  7. Během práce kontrolujte znečištění pracovní plochy clay hmoty. Jakmile je znečištěná, přehněte ji, čímž získáte opět čistou pracovní plochu.
  8. Vyčištěnou plochu znovu lehce zvlhčete lubrikantem a jemně vytřete vhodnou utěrkou z mikrovlákna.
  9. Pokračujte na další sekci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: