Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Odstraňovač asfaltu a lepidla Koch Chemie Eulex - 1000 ml

Neohodnoceno
491 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Přípravek pro rychlé odstraňování lepidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač asfaltu a lepidla Koch Chemie Eulex - 1000 ml

Přípravek pro rychlé odstraňování lepidel (např. zbytků nálepek), gumy, pryskyřice, rozstříknutých barev, inkoustových skvrn, oleje, tuků, asfaltu z povrchů odolných proti rozpouštědlům, jako např. laky, sklo, keramika, kov atd. Rychle a beze zbytku se vypařuje a neobsahuje halogenové uhlovodíky. S atestem Daimler.

Okruh použití: Podklady odolné proti rozpouštědlům, jako např. laky, sklo, keramika, kov atd. Bez problémů odstraňuje také lepící pásky, graffity, zbytky gumy, nebo pryskyřice, tér atd.

Použití Koch Chemie Eulex: Nezředěný přípravek naneste pomocí suché savé utěrky na skvrny a vytřete. Případně můžete zředit alkoholem 1:5. Nakonec omýt vodou.                      

Upozornění: Přípravek není vhodný na polykarbonát, polyakryl a podobné plasty. Před použitím zkontrolujte stálobarevnost a snášenlivost materiálu. Nepoužívejte na horké povrchy.

Nepoužívat na rozpálené lakované plochy, na přímém slunci. Nenechat zaschnout Tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Prověřte prosím, zda se daný produkt hodí na dané použití. Pro konzultaci jsme vám k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: