Sektorová detailingová taška Auto Finesse Deluxe Holdall

Neohodnoceno
3 190 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Sektorová detailingová taška koncipovaná jako nejlepší profesionální bag na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sektorová detailingová taška Auto Finesse Deluxe Holdall

Sektorová detailingová taška koncipovaná jako nejlepší profesionální bag na světě. Je nejen dokonalým spojením stylu a funkčnosti, ale také nejaktuálnějším, nejužitečnějším a nejvšestrannějším doplňkem na trhu.

Spolehlivá pracovní taška, která byla navržena detailery pro detailery tak, aby nabízela dokonalý vzhled a použitelnost.

Deluxe Holdall je plně vyvinuta interně teamem Auto Finesse. Má obrovskou kapacitu - dostatek prostoru pro vše, co potřebujete pro jakoukoli představitelnou práci. Hlavní přihrádka je vybavena nastavitelnými, polstrovanými přepážkami (které vám umožní nakonfigurovat tašku, jak uznáte za vhodné). Je dostatečně velká, aby pojala až 20x 1litrové lahve, 36x 500 ml lahve nebo dokonce 4x 5litrové lahve. Dále pak kapsy a pouzdra na bezpečné uložení mnoha důležitých doplňků ... nebo dokonce i Vašeho notebooku!

Dopřejte si špičkovou kvalitu a vzhled v podobě Auto Finesse Deluxe Holdall

sektorova-detailingova-taska-auto-finesse-deluxe

Tento robustní společník, který je představen v naší klasické černobílé barvě, nabízí špičkovou kvalitu. Těží také ze zpevněných a odolných popruhů (doplněných kovovými úchyty a polstrovanou ramenní vycpávkou). Byl také vybaven celou řadou doplňků, protože, jak byste plně očekávali, jde u Auto Finesse i o luxusní detaily.

Tento luxusní doplněk má vše, od ultra prémiových gumových zipů po prošívané embosované gumové emblémy. Stěžejní kousek v exkluzivní kolekci léto 2021.

Velikost: 55 x 35 x 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: