Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Prémiový detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer - 500 ml

4 hodnocení
379 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Finální detailer s obsahem pravého T1 karnaubského vosku pro dokonalý lesk a ochranu povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer - 500 ml

Pokročilý finální detailer obsahující příměs pravého T1 karnaubského vosku.

Finale je všestranný detailer, který zvýrazňuje lesk a je určený k použití po umytí vozidla. Účinně odstraňuje lehké znečištění, vodní stopy a otisky prstů z laku, skla a chromu. Tento vodní detailer je obohacen o karnaubský vosk, což mu dodává vynikající hydrofobní vlastnosti. Jeho snadná aplikace zjednodušuje udržování krásného vzhledu vašeho vozu mezi voskováním.

Finale obsahuje třídu T1 karnaubského vosku, který Auto Finesse používá i v ostatních tvrdých karnaubských voscích. Díky emulgované a lubricidní vodní bázi je ideálním quick detailerem pro pravidelnou údržbu vysokokvalitních voskových úprav. Navíc, Finale nepřidává nežádoucí skvrny nebo pruhy při použití za různých podmínek, a proto je považován za jeden z nejefektivnějších detailerů na trhu.

Díky obsahu pravé karnauby sám o sobě poskytne ochranu laku po dobu minimálně 1 měsíce.

Stejně jako všechny výrobky od Auto Finesse, i Finale je zařazen mezi profesionální produkty, navržené pro pokročilé detailery. Nicméně díky jeho vysoké účinnosti a jednoduchému použití dosáhne s tímto produktem skvělých výsledků i začínající uživatel.

Auto Finesse Finale je také vynikající svou lubricitní schopností. To ho činí ideálním pro místní čištění laku od závažných nečistot, například od ptačího trusu, a podobně. Bezpečně lze využít i k odstranění prachu a jemných nečistot, aniž by došlo k poškrábání povrchu.

auto-finesse-finale-premiovy-detailer-na-auto

Sušení s Auto Finesse Finale
1) Po umytí vůz pečlivě opláchněte vysokotlakou myčkou
2) Do vodní hladiny na laku nahodile stříkněte detailer a obratem opět opláchněte myčkou
3) Dosušte a vyleštěte pomocí kvalitního mikrovláknového sušícího ručníku

Péče o lak po mytí
1) Vůz pečlivě umyjte a vysušte
2) Jemným rozprachem aplikujte detailer přímo na povrch karoserie, nebo na čistou mikrovláknovou utěrku a leštěte krouživými tahy do vysokého lesku
3) Postupujte panel po panelu

TIP: Řešíte při mytí neustále nedokonalosti, či nejste s výsledkem spokojeni, přečtěte si náš článek na téma jak umýt auto bez škrábanců a šmouh. Výsledek se pak dostaví hned!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: