Interiérový detailer Carpro InnerQD (50 ml)

Novinka
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Snadno odstraní lehké nečistoty, otisky prstů a prach.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interiérový detailer Carpro InnerQD (50 ml)

Interiérový detailer je jedním z nejprodávánějších výrobků autokosmetiky na světě. Proto nemůže chybět ani v arzenálu oblíbené značky CarPro v podobě InnerQD.

Použijte jej na všechny vnitřní povrchy k čištění lehkého znečištění, otisků prstů, prachu a inhibici elektrostatické adheze prachových částic a také růstu patogenních mikroorganismů. Složení InnerQD je navrženo tak, aby zanechávalo suchou, saténovou, antistatickou vrstvu bez šmouh, která sníží celkové množství prachu nahromaděného v průběhu času.

Jeho hlavní předností je bezpochyby jednoduchost a rychlost použití. Stačí pouze stříknout malé množství přípravku na mikrovláknovou utěrku a setřít čištěný povrch.

CarPro InnerQD čistí, revitalizuje a v jisté míře dezinfikuje plastové a gumové díly, chrání je před UV zářením, vysycháním a praskáním a obsahuje antistatické složky, které odpuzují prach a brání tvorbě choroboplodných mikroorganizmů. Interiér tak zůstane mnohem déle dokonale čistý.

interierovy-detailer-carpro-innerqd

Snadno odstraní lehké nečistoty, otisky prstů a prach. InnerQD je vhodný pro běžné uživatele i pro profesionály. Je to opravdu nejrychlejší a nejefektivnější nástroj při péči o interiér.

Přípravek můžete použít na všechny interiérové díly z plastů, gumy a vinylu, ale i skleněné povrchy, LCD a dotykové obrazovky.

Návod použití CarPro InnerQD

  1. Stříkněte malé množství přípravku na mikrovláknovou utěrku nebo aplikátor a následně setřete čištěný povrch.
  2. Po 30 s použijte druhou suchou mikrovláknovou utěrku pro vytření povrchů do sucha.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: