Nezapomeňte na věrnostní program a využijte 5% dolů hned po registraci

Keramická ochrana na kola Auto Finesse Caramics Wheel Protection Kit

Doporučujeme
1 hodnocení
989 Kč –1 %
auto finesse keramicka ochrana na kola set
989 Kč –1 % 979 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Nejmodernejší keramický, teplotně odolný povlak na kola automobilu vyvinutý s důrazem na snadnost aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická ochrana na kola Auto Finesse Caramics Wheel Protection Kit

Nejmodernejší keramický, teplotně odolný povlak na kola automobilu vyvinutý s důrazem na snadnost aplikace.

Maximální dlouhotrvající ochrana a lesk pro kola vozidla, který vydrží 12 měsíců. Caramics jsou keramické technologie, které se vážou na povrch kola a tím nabízí bezkonkurenční mechanickou ochranu, odvod vody a nečistot a následné snadné čištění. Caramics Wheel Protection Kit je vhodný pro všechny typy povrchů kol - lakované, leštěné, chromové, apod.

Snadnost aplikace.. Caramics Wheel Coating je zaměřen na nezvyklou snadnost aplikace, kterou zvládne opravdu každý. Žádný problém s nanášením, žádné zdlouhavé stírání.

Bohatý obsah:

Obrovský objem coatingu za neuvěřitelně nízkou cenu - rovných 100 ml. Navíc Caramics Wheels kit neobsahuje jen keramickou ochranu, ale i 4 utěrky, 100 ml přípravku pro přípravu povrchu kol Auto Finesse Paint Prep Spray, díky kterému povrch dokonale připravíte a zrevidujete po leštění, či mytí. Dále v balení naleznete i ochranné nitrilové rukavice, Auto Finesse Sticker (samolepku) a důmyslný graficky zpracovaný instruktážní manuál. K sadě doporučujeme tak přikoupit už jen mikrovláknové utěrky pro stírání Prepu a následné stírání keramické ochrany jako takové.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: