Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Keramický sealant na matné laky Gyeon Q2M Cure Matte - 400 ml

Neohodnoceno
629 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Keramický detailer na matné laky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický sealant na matné laky Gyeon Q2M Cure Matte - 400 ml

Keramický detailer na matné laky.

Q²M Cure Matte je jedinečný sprejový detailer na bázi oxidu křemičitého určený pro matné povrchové úpravy. Lze jej použít jako samostatný produkt, který poskytuje trvanlivou ochranu a samočisticí schopnosti nebo jako sprejový detailer pro keramické povlaky. Zvyšuje hloubku a intenzitu barev bez přídavku jakéhokoliv lesku na povrchu. Pravidelnou údržbou můžete dosáhnout prodloužení vynikajícího hydrofobního účinku již stávajících povlaků až o 90% , zároveň zabraňuje vzniku vodních skvrn.

Používejte Q²M Cure Matte pro účely údržby na keramických povlacích, matných nebo saténových površích, včetně barevných folií.

TIP: Výrobek můžete používat jak na mokrém, tak i na suchém povrchu - zlepší vlastnosti povrchu, prodlouží životnost ochran a pomůže při sušení a odstraňování šmouh.

Doporučená spotřeba: 30 ml / vůz
pH tolerance: 4-9
Obsah SiO2: >5%
Úhel smáčení: >80'
Minimální životnost jedné aplikace: > 6 týdnů

Q²M Cure Matte je jedinečný sprejový tmel na bázi oxidu křemičitého určený pro matné povrchové úpravy. Je to samostatný produkt poskytující trvanlivou ochranu a samočisticí schopnosti, stejně jako sprejový detailer pro keramické povlaky. Zvyšuje hloubku a intenzitu barvy bez přídavku jakéhokoliv lesku na povrchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: