Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Leštící pasta Auto Finesse Revitalise No:2 Polishing Compound V2 - 500 ml

Neohodnoceno
659 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Leštící pasta pro odstranění rýh a škrábanců, vhodná pro zisk vyššího lesku, nebo pro leštění středně tvrdých, nebo měkkých laků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící pasta Auto Finesse Revitalise No:2 Polishing Compound V2 - 500 ml

Leštící pasta pro odstranění rýh a škrábanců s použitím DA (dual action) leštičky, vhodná pro zisk vyššího lesku, nebo pro leštění středně tvrdých, nebo měkkých laků.

Polishing Compound je určena pro odstranění středního rozsahu poškození, škrábanců a rýh. Stejně jako ostatní pasty, tak i No:2 byla vyvinuta pro použití společně s dual action (orbitálními) leštičkami. Oživující pasta obsahuje zmenšené abrazivní technologie pro snížení tření a vytváří tak lesklejší povrch.

Stejně jako u všech Auto Finesse Revitalise variant, tak i No:2 byla navržena pro práci ve spojení s kotouči ze stejné řady. Kombinace padu a pasty umožňuje bez námahy odstranit závady a opravit lak s lehkostí. Pro zisk nejvyšší kategorie lesku doporučujeme použít dále třetí a poslední krok, tedy Auto Finesse Revitalise No:3 Refining Compound.

Auto Finesse Revitalise program je určen pro všechny, kteří chtějí zdokonalit lak. Všechny Revitalise pasty a pady byly navrženy pro použití s dual action (orbitální) leštičkou.

Nové pasty Auto Finesse jsou na vodní bázi a bez fillerových složek, které by poškození laku pouze maskovaly.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: