Nezapomeňte na věrnostní program a využijte 5% dolů hned po registraci

Přípravek proti zamlžovaní Gyeon Q2 AntiFog - 120 ml

Doporučujeme Nejprodávanější
6 hodnocení
309 Kč –3 %
gyeon q2 antifog 120 ml pripravek proti zamlzovani
309 Kč –3 % 299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Účinný přípravek proti zamlžování oken s velmi snadnou aplikací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek proti zamlžovaní Gyeon Q2 AntiFog - 120 ml

Účinný přípravek proti zamlžování oken s velmi snadnou aplikací.

Zamlžená boční a čelní okna jsou nepříjemná a mohou být krajně nebezpečná. Q² AntiFog rychle a snadno řeší tento problém, díky čemuž je sklo zcela jasné a poskytuje dokonalou viditelnost. Kondenzace nebo „mlha“ je způsobena především vlhkostí ve vozidle nebo velkými teplotními rozdíly mezi vnitřkem a vnějškem. Q² AntiFog řeší tyto problémy v jedné aplikaci, která zabrání opětovnému zamlžení vašich oken po dobu nejméně 2 měsíců.

Sklo dobře vyčistěte. Rychlé čištění s mikrovláknem a čističem skla nemusí stačit k odstranění olejového zbytku nebo cigaretového dýmu.

TIP: Naneste mírné množství produktu na suede aplikační ubrousky a vtírejte jej do povrchu skla, dokud nezůstane jen velmi slabý zákal. Následně otřete mikrovláknem s nízkým vlasem.

Spotřeba: 10-15 ml / vůz
Úhel smáčení: <10'
Životnost: minimálně 2 měsíce

„Mlha“ je převážně převládající v zimě, kdy se  teploty snižují a vlhkost zvyšuje. Mohou ale být po celý rok - doporučujeme kombinaci Q² AntiFog a superhydrofilní povlak  Q² View.  Tím budete zcela dokonale bojovat proti povětrnostním podmínkám a zajistite si tak maximální bezpečnost a přehlednost při jízdě - kondenzace, mlha a déšť nebudou mít šanci.

120 ml láhev Q² AntiFog postačí k ochraně všech skleněných povrchů po více než jednu zimní sezónu v několika vozidlech. Na jednu aplikaci pro 6 velkých oken byste mělí spotřebovat maximálně 20 ml Q2 AntiFog.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: