Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Tekutý vosk Koch Chemie Spray Sealant S0.02 s rozprašovačem - 500 ml

Neohodnoceno
701 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Tekutý vosk pro rychlé a snadné dosažení vysoce lesklého a sametového povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý vosk Koch Spray Sealant S0.02 s rozprašovačem - 500 ml

Tekutý vosk s rozprašovačem pro hydrofobní a vysoce lesklé lakované povrchy. Nový tekutý vosk pro rychlé a snadné dosažení vysoce lesklého a sametového povrchu. Propůjčuje laku zřetelně viditelné zvýraznění barvy. Konzervující komponenty vytvářejí perfektní odperlovací efekt.

Okruh použití: lakované povrchy na osobních vozidlech, užitkových vozidlech, motorkách atd.

Použití Koch Chemie Spray Sealant S0.02: před použitím přípravek protřepejte a nastříkejte dva až tři střiky na mikrovláknovou utěrku a následně nanášejte na karoserii vozidla. Nikdy nestříkejte přípravek přímo na karoserii.

(před použitím přípravku Spay Sealant S0.02 je nutné z ošetřovaného povrchu odstranit všechny nečistoty, zbytky olejů vosků, Silikonů aj. např. pomocí přípravku Silicon Wachentferner, před nanesením musí být plocha suchá a čistá)

Následně ošetřujte plochu podle konstrukčních dílů a rozdělte velké povrchy jako motorovou kapotu a střechu. Po krátkém působení vyleštěte mikrovláknovou utěrkou. Následně vyleštěte ošetřenou plochu ještě jednou čistou mikrovláknovou utěrkou. Nenechte zaschnout. Ošetřené vozidlo nesmí být stejný den myté pomocí chemických prostředků.

Upozornění: přípravek před použitím přezkoušet na snášenlivost a barevnou stálost. Zkontrolujte, zda je výrobek vhodný pro vaší aplikaci.

Výstražná upozornění:
Vyvarujte se kontaktu se sklem a plasty. Před použitím protřepejte. Před použitím zkontrolujte vhodnost a snášenlivost. Chraňte před mrazem a nadměrným teplem. List s bezpečnostními údaji je pro profesionální uživatele k dostání na vyžádání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: