Nezapomeňte využít slevový kód! 10% sleva na celý nákup s kódem MYJEM

Velká sada autokosmetiky Auto Finesse pro dekontaminaci laku

2 hodnocení
1 839 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Velká sada určena k dekontaminaci laku auta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká sada autokosmetiky Auto Finesse pro dekontaminaci laku

Sada určena k dekontaminaci laku auta.

Sada obsahuje:

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml

Auto Finesse Iron Out odstraňovače jsou jedním z nejlepších produktů na světě v automobilovém průmyslu v posledních letech. Auto Finesse Iron Out intenzivně dekontaminuje vaše vozidlo od polétavé rzi a brzdového prachu dříve, než tyto části způsobí vážné škody. Brzdový prach a železité zbytky jsou zásadní problém vzhledem k rostoucí hromadné dopravě a zvýšené úrovni provozu. Tyto drobné kousky železných střepin se mohou sami zapustit do prakticky jakéhokoliv povrchu, a pokud toto neřešíte, začnou korodovat a tím dané povrchy narušovat. Auto Finesse Iron Out cíleně tyto části rozpouští dříve, než se začnou škody na vašem vozidle objevovat.

Auto Finesse ObliTARate Tar&Glue Remover 500 ml

Auto Finesse ObliTARate odstraňovač smůly, dehtu a asfaltu z laku a oken automobilu. Tyto nečistoty jsou vysoce přilnavé a necháte-li je zaschnout na Vašem laku, mohou způsobit jeho leptání, skvrny a nenávratné poškození. Vidíte-li na svém vozu zbytky dehtu a lepidel, je ten nejlepší čas použít ObliTARate. Opět v Auto Finesse stylu! Auto Finesse ObliTARate je silný, efektivní rychle eragující přípravek, který rozpouští nečistoty bez jakéhokoliv dalšího kontaktu. Odstraní i nejodolnější dehty, zbytky lepidel či hmyzu bez jakéhokoliv poškození základní povrchové vrstvy.

Clay lubrikace Auto Finesse Glide Clay Bar Lube 500 ml

Auto Finesse Glide extrémně hladká a šetrná clay lubrikace, vhodná i k ředění. Nedostatek správného "mazání" je jedna z příčin poškrábání laku během clay procesu. Toto je důvod, proč u Auto Finesse vytvořili Glide Clay Bar Lube. Jeho zvláštní směs pomáhá k zapouzdření kovových třísek, které se uvolňují při clay procesu. Umožní účině Clay Bar klouzat po povrchu vozidla. Tím se výrazně snižuje šance na poškrábání při celé dekontaminaci automobilu.

Měkký clay Auto Finesse Detailing Clay Bar 200 g

Auto Finesse Detailing Clay z jemné, měkké hlíny, který je snadné používat bez jakéhokoliv poškození laku. Ostřílení profíci také ocení jeho soudržnost a účinnost. Detailing Clay Bar je ideální pro všechny typy barev, v kombinaci s Glide clay bar lube budete moci dosáhnout čistě hladkého povrchu s lehkostí. Tento produkt by měl být pravděpodobně jedním z prvních ve vaší detailingové výbavě.

Mikrovláknová utěrka Auto Finesse White Microfiber Cloth 40x40 cm

Auto Finesse White Microfiber Cloth ultra jemná mikrovláknová utěrka o velikosti 40x40 cm s twistovanou konstrukcí vláken. Jejich extrémně hladký povrch zajišťuje hladký pohyb na povrchu a minimalizuje riziko nejednotné aplikace nebo poškrábání. White Microfiber utěrky jsou také skvělé pro čištění oken a interiéru. Díky své twistované konstrukci jsou perfektní pro stírání keramických ochran, kde není vyžadováno, aby utěrka pouštěla svá vlákna. V tomto ohledu je White Microfiber Cloth zcela bezkonkurenční.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: