Nezapomeňte na věrnostní program a využijte 5% dolů hned po registraci

Brusná pasta Auto Finesse Revitalise No:1 Restoring Compound V2 - 500 ml

Neohodnoceno
659 Kč
Do 5 dnů
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Brusná pasta pro odstranění rýh a škrábanců, vhodná i pro tvrdé laky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusná pasta Auto Finesse Revitalise No:1 Restoring Compound V2 - 500 ml

Brusná pasta pro odstranění rýh a škrábanců s použitím DA (dual action) leštičky, vhodná i pro tvrdé laky.

Tvrdé typy laků, jako jsou u BMW, Mercedes Benz či Volkswagen mohou být často těžce leštitelné s dual action (DA) leštičkou. Leštící pasta Auto Finesse Revitalise No.1 Restoring Compound V2 byla navržena tak, aby vám umožnila odstranit hluboké rýhy a škrábance právě s dual action leštičkou. Restoring Compound V2 také snadno obnovuje vybledlé barvy, které byly sužovány dlouhodobou oxidací. Toto je první, nejbrusnější krok z kompletního revitalizačního programu laku.

Stejně jako u všech Auto Finesse Revitalise variant, tak i Restoring Compound byla navržen a pro práci ve spojení s kotouči ze stejné řady. Kombinace pad a přípravku umožňuje bez námahy odstranit závady a opravit lak s lehkostí. Po použití Restoring Compound doporučujeme pro zisk vysokého lesku následně použít alespoň druhý krok, tedy Polishing Compound, nebo pastu určenou pro jednokrokové leštění, tedy One Step Compound.

Auto Finesse Revitalise program je určen pro všechny, kteří chtějí zdokonalit lak. Všechny Revitalise pasty a pady byly navrženy pro použití s dual action (orbitální) leštičkou.

Nové pasty Auto Finesse jsou na vodní bázi a bez fillerových složek, které by poškození laku pouze maskovaly.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: